1996'dan beri Isıtma & Klima Uzmanı

Pazartesi-Pazar: 07:00 - 19:00

24 Saat Acil Servis

Garantili Ürüne

Yüzde Yüz Destek

Hemen Ara 436 23 63

Bağcılar / İstanbul

55eb0253f018fbb8f8a514ce

Danışmanlık

Soğutma, iklimlendirme ve havalandırma sistemleri ve ekipmanları projenin tamamını etkileyeceğinden her bir ekipman son derece önemlidir. Hangi sektörde olursa olsun sistemlerin verimli çalışması, enerji verimliliğinin sağlanması , ihtiyaca yönelik çözümlerin elde edilebilmesi projelendirme aşamasında tüm ayrıntıların en ince detayına kadar irdelenmesi gereklidir.

Gereksinimleriniz için bizimle temasa ilk geçtiğiniz andan itibaren, Hassas Klima’nın potansiyel müşterisi değil, iş ortağı olarak karşılanırsınız. Uzman ekibimiz ile sorunlarınızı titizlikle analiz edip size özgü çözümleri yine sizinle birlikte üretiyoruz. Müşterilerimizin talepleri, uluslararası standartların gerekleri doğrultusunda, her türlü endüstriyel ve genel ihtiyaçtan doğan hizmetlerimizi güçlü bir organizasyon yapısı ve deneyimli kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

Soğutma, iklimlendirme ve havalandırma konularında binalar, ticari alanlar, endüstriyel alanlar ve kamu alanlarında projenize uygun sistem ve ürünümüzü sunuyor ya da sistemi projenize uygun şekilde uyarlayarak üretim prosesindeki problemlerinizi çözüyoruz.