1996'dan beri Isıtma & Klima Uzmanı

Pazartesi-Pazar: 07:00 - 19:00

24 Saat Acil Servis

Garantili Ürüne

Yüzde Yüz Destek

Hemen Ara 436 23 63

Bağcılar / İstanbul

Ticari Binalar

Çalışanlarınızı mutlu ediyoruz.

Ticari binalar genellikle çok katlı veya geniş bir kat alanına yayılır. Binanın farklı bölümlerinde çoklu bölgeleri ve iklim dinamiklerini ele almak, kontrol edilen ekipmanların boyut ve miktarını etkiler. Mutfaklar, konferans salonları, ofisler, fuaye, depolar ve daha pek çok alan her biri kendine has özelliklerine sahiptir. Bu bölgeler, sıcaklığı etkili bir şekilde düzenlemek, hava kontrolünüzün etkin bir şekilde kullanılması, binanızın, kullanılanın ve diğer dış etkenlerin tam olarak anlaşılmasını gerektirir.

Tüm bu çözümlerin tasarlanması ve üretiminde müteahhit, mühendis ve mimarlar ile birlikte çalışarak konseptten tasarıma, kurulum ve işletmeye alma aşamasına kadar, bütçeniz ve işletme maliyetleriniz için en iyi çözümü elde etmenizi sağlıyoruz.

Hassas Klima olarak, ticari binalar için soğutma, havalandırma ve iklimlendirme çözümleri sunuyoruz. Günümüz ticari binalarının gereksinim duyduğu teknolojik ve sürdürülebilir çözümlerimiz ile müşterimizin beklentisini karşılıyor ve soluduğunuz havanın kontrolünü size veriyoruz. Müşteri talebi ile şekillendirilen ticari uygulamalar ile çeşitli bina tipleri ve iş alanlarına daha az enerji ve daha düşük çevresel etki ile beklentinizi karşılıyor, devamında servislerimiz ile hizmet sağlıyoruz.

İş yeri personeliniz için sağlıklı ve keyifli bir iç mekan ortamı sağlamak için mevcut en iyi teknolojileri kullandığınızdan emin olmak, konforunuzu en üst düzeye çıkarmak ve havadaki alerjenler ve patojenler riskini azaltmak için çalışıyoruz.