1996'dan beri Isıtma & Klima Uzmanı

Pazartesi-Pazar: 07:00 - 19:00

24 Saat Acil Servis

Garantili Ürüne

Yüzde Yüz Destek

Hemen Ara 436 23 63

Bağcılar / İstanbul

HAKKIMIZDA

Uzun yıllardır, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörlerinde faaliyet gösteren şirketimiz, en iyi hizmeti sunmayı temel ilke edinme misyonu ile emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Siz değerli dostlarımızın sevgileri ve işbirlikleri sayesinde edinmiş olduğumuz sektörümüzün Önde gelen şirketlerinden biri olma pozisyonumuzun bilinci ve sorumluluğu bizlerin en önemli motivasyon kaynağıdır.

Kuruluş amacımız;

Klima sektöründe  Servis ,Bakım hizmetlerinin yürütülmesi, Toptan ve perakende yedek parça tedarik’i ile  satışlarının yapılması ve bu sistemler ile ilgili hizmetlerin Yurt İçi ve Yurt Dışında  sunulmasıdır.

Daha Yenilikçi Fikirler

Klima yetkili servisi ve yedek parçaları tedarikçisi olarak yıllardır hizmet veren firmamız, kendisini  sürekli geliştirmeye yönelik bir misyon edinen ve eğitimi ön planda tutan ekibiyle, sektörde emin ve güvenilir adımlarla ilerlerken, hizmetlerini her geçen gün daha kaliteli hale getirmek için çaba göstermektedir. Firmamız, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli, çağdaş, yenilikçi, güncel Kalibrasyonları yapılmış ölçü kontrol aletleri  ile  son teknolojiye hakim bir politika benimseyerek, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutup, sizlere daha kaliteli hizmet vermekten onur duymaktadır.

Müşteri temsilcilerimiz , her an firmamızla iletişim  kurabilmeniz için ve bu iletişimi derhal sonuca götürüp, sorunlarınızın en kısa zamanda çözülebilmesi amacıyla sürekli çalışmaktadırlar.

Firmamız Mc  Quay, Airfel, Rc Group, Isısan-Gea, Aermec, Trane , York , Carrier , Dailyn , Rhoss , Clınt , Dunhunbush  marka cihazların yanı sıra farklı markaların Chiller gruplarına da Servis hizmeti vermektedir.

24 Saat Acil Servis

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme ihtiyaçlarınız için 365 gün 24 saat uzman ekibimizi çağırabilirsiniz.

0 212 436 23 63
Çalışma Saatlerimiz

Pazatesi-Cuma: 08:00-19:00/b>

Cumartesi: 00:00-00:00

Pazar: 100:00-00:00

1996'dan Günümüze

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme endüstrisinde 1996’dan beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Klima ve servis alanındaki yılların vermiş olduğu tecrübe ile yetişmiş deneyimli kadromuzla,bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli kendini geliştiren,yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip ekibiyle fark oluşturarak, sektöründe “tek adres” olmaktır.

Kuruluşumuzdan itibaren daha kaliteli, daha eğitimli,kendi bünyesinde oto kontrolünü yapabilen ve teknolojiyi yakından takip eden profesyonel servis ekiplerimizle müşterilerimize hizmetler sunulmaktadır. Firmamızın eğitime ve bilginin en üst seviyede paylaşımına verdiği önem parelelinde,müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemin sürekliliğinin sağlanması ve en üst düzeye çıkarılması çerçevesinde sürekli olarak kendisini ve ekibini geliştirerek hizmetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Klima ve servis sektöründe yüksek kaliteli hizmet sunmak. Aynı zamanda en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümlerini geliştirmek yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmektir.