1996'dan beri Isıtma & Klima Uzmanı

Pazartesi-Pazar: 07:00 - 19:00

24 Saat Acil Servis

Garantili Ürüne

Yüzde Yüz Destek

Hemen Ara 436 23 63

Bağcılar / İstanbul

Servis Hizmetleri

Devreye Alma

Devreye Alma

Satış ve imalat işlemlerini gerçekleştirdiğimiz ve tüm testleri fabrika ortamında yapılmış olan ünitelerin yurtiçi ve yurtdışında devreye alma işlemleri merkez servisimiz veya yetkili servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kompresör Tadilatı

Kompresör Tadilatı

Çeyrek Asırlık Tecrübemiz ve konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile marka gözetmeksizin tüm kompresörlerin orjinal yedek parçaları kullanılarak bakım ve tadilat hizmetlerini Hassas Klima bünyesinde vermekteyiz.

Cihaz Tadilatı

Cihaz Tadilatı

Chiller grubu ve klima cihazlarının, Hassas Klima bünyesinde uzman ekibimiz ile orijinal veya aynı kalitede malzemeler kullanılarak tadilatlarını gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda evaporatör değişimi ve tadilatı, kompresör değişimi ve tadilatı, kondenser değişimi ve tadilatı, elektrik panosu tadilatı ve dizaynı ve diğer hizmetler ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Periyodik bakımın temel amacı, sisteminizde çalışan ünitelerin arıza gerçekleşmeden önce olası problemlerin bertaraf edilerek, erken önlem alınması ve işletmeyi yüksek maliyetli problemlerden olabildiğince uzaklaştırmak, sistemin performansındaki düşüşten kaynaklı verim kaybını önlemek ve sistemin ömrünü uzatmak olarak düşünülebilir. Bu kapsamda, ilgili bakımların profesyonel ve alanında uzman ekip tarafından gerçekleştirilmesi yararlı olacaktır. Hassas Klima servis ekibimiz bakım hizmetlerinin yapılması amacı ile hizmetinizdedir.